سلاااام، اگه تا حالا با استیکرای کادینر خودت رو خوشحال نکردی، میتونی از کد تخفیف HelloWorld با 10 درصد تخفیف نامحدود استفاده کنی!
مسابقات یورو ۲۰۰۴ در کشور پرتغال برگزار شد. قهرمان این دوره از مسابقات کشور یونان شد. در این مسابقات هدایت یونان را آتورهاگل برعهده داشت.

علاقه هواداران فوتبال به شگفتی‌سازی و چالش کشیدن تیم‌های پرقدرت توسط تیم‌های معمولی باعث شد، یورو ۲۰۰۴ که با قهرمانی یونان به پایان رسید، به یکی از تورنمنت‌های جذاب و فراموش نشدنی این رقابت‌ها تبدیل شود.

مسابقات یورو ۲۰۰۴ در کشور پرتغال برگزار شد. قهرمان این دوره از مسابقات کشور یونان شد. در این مسابقات هدایت یونان را آتورهاگل برعهده داشت.

قهرمان؛ یونان 🇬🇷

یونان یورو ۲۰۰۴ را با شانس قهرمانی ۸۰ به یک آغاز کرد، اما در ۴ جولای در فینال با یک گل پرتغال میزبان را شکست داد و تمام پیش‌بینی‌ها را بهم زد. آنجلوس کیرستیاس ضربه کرنز آنجلوس باسیناس را وارد دروازه ریکاردو کرد، تا مردان آتور هاگل با نظم و انضباط تاکتیکی خود و مقاومت در برابر حملات پرتغالی‌ها در استادیو دا لوز پیروزی را حفظ کرده و قهرمان اروپا شوند. کاپیتان تئودوروس زاگوراکیس آن لحظات را این‌گونه به یاد می‌آورد؛

وقتی داور بازی را تمام کرد، به مانند یک احمق لبخندم قطع نمی‌شد،نمی‌دانم چند دقیقه طول کشید. شیرین‌ترین خنده‌های زندگیم بود!

آقای گل؛ میلان باروش🇨🇿

میلان باروش از جمهوری چک با 5 گل، بهترین گلزن مسابقات یورو ۲۰۰۴ شد. تنها مسابقه‌ای که او در آن موفق به گلزنی نشد، دیدار نیمه نهایی برابر یونان بود.

محل برگزاری؛ پرتغال 🇵🇹

یورو ۲۰۰۴ اولین رویداد بزرگ به میزبانی پرتغالی‌ها بود، با ده ورزشگاه که برای این مسابقات ساخته یا بازسازی شد. استادیوم دا لوز، استادیوم الگاروه، ورزشگاه د آفونسو‌هنریکس، ورزشگاه دراگو، استادیوم ماگالهیو پسوآ، ورزشگاه ژوزه آلوالاد، استادیوم سیداد ده کویمبرا، ورزشگاه شهری آویوو و استادیوم شهری براگا میزبان بازی‌های یورو 2004 بودند.

مسابقات یورو ۲۰۰۴ در کشور پرتغال برگزار شد. قهرمان این دوره از مسابقات کشور یونان شد. در این مسابقات هدایت یونان را آتورهاگل برعهده داشت.

مربی تیم قهرمان؛ آتورهاگل 🇩🇪

آتورهاگل آلمانی اولین مربی خارجی بود که تیمی را به قهرمان یورو می‌رساند، مربی سابق وردربرمن با تبدیل تیم معمولی به قهرمان قاره شناخته می‌شود. کینگ اتو همچنین موفق شد یونان را به یورو ۲۰۰۸ و جام جهانی ۲۰۱۰ برساند، که پس از حذف از مسابقات جام جهانی از سمت خود کنار رفت.

کاپیتان و بهترین بازیکن مسابقات؛ تئودروس زاگوراکیس 🇬🇷

بعد از اینکه کاپیتان تیمش را به سمت جایزه هنری دولونای هدایت کرد، تئودوروس زگوراکیس از یونان به عنوان بهترین بازیکن مسابقات نیز انتخاب شد. هافبک ۳۲ ساله AEK آتن که به عنوان مسن‌ترین کاپیتان یورو این جام را بالای سر برده است.

مرحله گروهی

۵۰ تیم در رده گروه مقدماتی قرار گرفتند، تیم‌ها از سپتامبر ۲۰۰۲ تا نوامبر ۲۰۰۳ در خانه و خارج از خانه بازی‌ کردند. صدرنشینان گرو‌‌ه‌های ده گانه به‌صورت خودکار به یورو راه یافتند. ده تیم دوم نیز برای دریافت بلیط پرتغال مقابل یکدیگر مسابقات پلی آف را برگزار کردند. لتونی به همراه اسپانیا، هلند، کرواسی و روسیه با شکست ترکیه پیروز مرحله پلی آف مسابقات بودند.

زننده اولین گل جام؛ جورجیوس کاراگونیس 🇬🇷


جورجیوس کاراگونیس اولین گل یورو ۲۰۰۴ را برابر میزبان در بازی یونان و پرتغال به ثمر رساند. تا یونانی‌ها به نتیجه ۲ بر ۱ پیروز دیدار افتتاحیه باشند. نکته جالب گلزنی وین رونی ۱۸ ساله در این رقابت‌ها بود.

شما می‌توانید استیکر یا پوسته لپ تاپ فوتبالی را از فروشگاه استیکر کادینر تهیه کنید.

نویسنده: محمد خندان دزفولی

به اشتراک بزار تا دوستامون هم استفاده کنن :))

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest

تا اینجا که اومدی یه توک‌پا اینجا هم برو!