بیرون رفتن
سلاااام، اگه تا حالا با استیکرای کادینر خودت رو خوشحال نکردی، میتونی از کد تخفیف HelloWorld با 10 درصد تخفیف نامحدود استفاده کنی!
سحر دولتشاهی - قورباغه
این هفته بخوانیم!

نگاهی به سریال قورباغه؛ ضیافت جنون!

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی در سال ۱۳۹۹ پخش شد. در این سریال بازیگرانی مطرحی همچون نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی حضور دارند.

نگاهی به سریال قورباغه؛ ضیافت جنون!

وقتی که برای اولین بار اسم هومن سیدی را به عنوان کارگردان سریال قورباغه شنیدم، ناخودآگاه یک فلش‌بک به کارهای قبلی او زدم و مطمئن شدم که این‌بار هم قرار است یک قصه‌ و ژانر جدید از فیلمسازی را در سینمای ایران تجربه کنم، ژانری که سال‌ها جایگاهش در هنر هفتم کشورمان خالی بود.

خواندن

درباره کادینر

کادینر، دنیای استیکر و برچسب لپ‌تاپ و گوشی هست، شما توی کادینر خیلی راحت می‌تونید از بین صدها طرح موجود استیکرهای مد نظر خودتون رو انتخاب کنید و خیلی زود تحویلشون بگیرید. توی کادینر ما انواع مختلف استیکر در دسته‌بندی‌های متنوع رو داریم. 

چاپ استیکر اختصاصی

خیلی وقت‌ها بعضی عکس‌ها یا طرح‌هایی که داریم رو دوست داریم تبدیل کنیم به طرح‌های واقعی‌ای که بتونیم جاهای مختلف ازش استفاده کنیم، توی کادینر، میتونید طرح‌های دلخواهتون رو تبدیل کنید به استیکرهای خفن تازه بدون اینکه هزینه‌ی بیشتری بخواید پرداخت کنید.