سلاااام، امیدوارم استیکرها و ماگ‌هامون رو دوست داشته باشی، راستی ارسال‌مون برای خریدهای بالاتر از ۲۵۰ هزارتومان رایگانه!

رویه‌های ارسال محصول

نکته: سفارشاتی که تا پایان روز کاری شنبه ثبت شوند، در چهارشنبهٔ همان هفته و دیگر سفارش‌ها در هفتهٔ بعد ارسال خواهند شد.

رویه‌های ارسال محصول

در کادینر سفارش استیکر به معنای سفارش چاپ استیکر است. ما پس از دریافت سفارش‌های شما تا پایان ساعت کاری روز شنبه آن‌ها را جمع‌آوری کرده و در روز دوشنبه به چاپ‌خانه ارسال می‌کنیم. پس از آن در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه همه‌ی سفارشات شما را ارسال می‌کنیم.

ارسال سفارش‌ها در تهران اکثرا توسط پیک و در روز چهارشنبه ارسال می‌شوند و در شهر‌های دیگر توسط پست پیشتاز ارسال خواهند شد، این ارسال معمولا بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت تا تحویل به مشتری زمان خواهد برد.
ما در فروشگاه استیکر کادینر شما را از روند آماده‌سازی استیکر‌های خود در مراحل مختلف آگاه می‌کنیم، این مراحل شامل: پردازش سفارش، چاپ استیکر، برش استیکر و تحویل به پست یا پیک با ارائه‌ی کد رهگیری پستی است.

در صورت نیاز میتوانید با درج کد پیگیری پست از وضعیت سفارش خود مطلع شوید:

سامانه‌ی رهگیری مرسولات پستی

لازم به ذکر است که اگر کد رهگیری پستی خود را دریافت نکرده‌اید می‌توانید از طریق پشتیبانی کادینر (تلگرام و واتس‌اپ) اقدام کنید.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

با توجه به حجم بالای سفارشات، لطفا هنگام وارد کردن آدرس نهایت دقت را داشته باشید و در نظر داشته‌ باشید امکان تغییر آدرس تنها تا سه‌شنبه ۱۲ ظهر امکان‌پذیر است.

با توجه به اینکه روند ارسال سفارشات توسط یک مرجع ثالث نظیر پست و لینک‌ اکسپرس انجام می‌شود، در معدود مواردی ممکن است مشکلاتی در زمینه دریافت سفارش پیش بیاید، ما به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که حافظ صددرصدی منافع شما هستیم و تا حصول نتیجه دلخواه در کنار شما هستیم.

 

چجوری محصول رو بدستتون می‌رسونیم؟