سوالات متداول

ارسال محصولات در کادینر با استفاده از پست پیشتاز یا سفارشی بسته به نوع سفارش است، در رابطه با ارسال محصول و رویه‌های ارسال و پیگیری سفارش در این لینک بیشتر توضیح داده‌ایم.

استیکرها یا همون برچسب‌ها طرح‌هایی هستن که روی پی‌وی‌سی چاپ شدن و با استفاده از یه لایه چسبندگی گرفتن، اونا نشون دهنده‌ی سلیقه، شغل، حالات یا عادات شما هستن، تو این پست بیشتر در این مورد صحبت کردیم!

بله؛ استفاده از استیکرها روی هر سطح صافی ممکنه، شما می‌تونید استیکر مورد علاقتون رو سفارش بدید و اون رو روی ماگ یا لیوانتون بچسبونید و خیالتون از اینکه کنده بشن، راحت باشه، حتی اونا رو با مایع ظرفشویی بشورید و خیسشون کنید، رنگشون هم نمیره! 

آره، چرا که نه، شما می‌تونید هر طرحی که دارید رو برای کادینر ارسال کنید و اون رو توی هر تعدادی که نیاز دارید سفارش بدید، یادتون باشه که کادینر به هیچ عنوان از شما هیچ هزینه‌ی اضافی‌ای نمیگیره و چاپ استیکر اختصاصی قیمتش با استیکر معمولی یکسان هست!
استیکر اختصاصی رو هم می‌تونید از این لینک سفارش بدید!

بله؛ اول از همه سایت خودمون که تعداد خیلی زیادی طرح در اختیاز شما گذاشته و بعد از اون تعداد زیادی سایت که با ارتباط با پشتیبانی سایت می‌تونید با ارائه‌ی موضوعی که استیکر درباره‌اش می‌خواین سایت‌های مختلفی دریافت کنید.

استیکر را با سشوار کمی گرم کنید؛ به آرامی و با صرف زمان، آن را جدا نمایید. جداسازی ناگهانی و یا  وارد کردن گرمای بیش از حد به لایه چسب آسیب می‌زند و ممکن است، اثر آن بر روی سطح باقی‌بماند؛ با این حال اگر اثری باقی ماند، چندین بار استیکر را بر روی چسب باقیمانده بگذارید و بردارید و در انتها، سطح را تمیز کنید. 

اصلا نگران نباشی! شما هر سوالی تو هر زمینه‌ای که ما توش تخصص داریم رو میتونی ازمون هر زمان که خواستی بپرسی و خیالت راحت باشه که هیچ وقت سوالی بی جواب نمی‌مونه! برای اینکه سوالت رو بپرسی می‌تونی از این لینک با کادینر در تماس باشی!

بعضی از سوالات خیلی مهم

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...